12

Kurumsal

Kaliteli ve yeni araçlar, uygun kiralama fiyatları ile;

Burak Rent A Car, 2016 yılında günlük araç kiralama ve filo kiralama sektöründe hizmet vermeye başladı. Kuruluşunun ilk aylarında, sektöre hızlı ve güçlü bir şekilde giriş yapan Burak Rent A Car; bugün sürdürülebilir ve karlı büyümesine devam ediyor.

Burak Rent A Car olarak müşterilerimize sunduğumuz araç kiralama hizmetimizi, çeşitli marka ve modellerden oluşan kiralık araç parkımızı sürekli büyüterek; güven, kalite ve uygun fiyat üçgeninde sizlere sunuyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı ve sürdürülebilir büyüme görüşü doğrultusunda günlük kiralama sektöründe olduğu gibi filo kiralama sektöründe de iddaalı konumumuzu koruyoruz.

Burak Rent A Car günlük kiralama sektöründe faaliyet gösterdiği yıllar içerisinde güvenilirliğin adresi oldu. "Söz verdiysek yaparız" anlayışı ile çalışanlarından müşterilerine kadar tüm değer zincirine aynı güveni tahsis etmektedir. Sadece kiralamak değil, kiralama süresince müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını kendi sorunları gibi gören çalışanları sayesinde sektörde farklılığın merkezi haline geldi.

En uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmetleri bir araya getirme başarısını gösteren Burak Rent A Car, kısa süre içerisinde Yozgat'ın lider günlük kiralama şirketleri arasına girmeyi başarmış ve hızla yükselmeye devam etmektedir.

İLETİŞİM FORMU

Detaylı bilgi için formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır.