Filo Kiralama Avantajları

Burak Rent A Car, uzun yıllara dayanan deneyimleri, her marka ve model araçlardan oluşan geniş filo yapısı, güçlü iş ortakları ve uzman kadrosuyla, ihtiyacınızı ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan çözüm alternatiflerini hızla ve zahmetsizce sunar.

3 adımda Filo kiralama avantajları:

Filo Kiralama Avantajları:

İhtiyacınıza göre alternatif ürün ve hizmet paketleri sunalım

01 İş modelinizi, mevcut araç parkınız, hizmet ağınız, sahip olduğunuz insan kaynağı, beklenti ve öncelikleriniz gibi detaylarıyla analiz ederek ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde tespit edelim.
Size en iyi hizmeti sunabilmek üzere, verimliliğinizi ve karlılığınızı artıracak alternatif ürün ve hizmet paketleri oluşturarak fiyatlandıralım.

Size en uygun seçeneği belirleyerek araçları hızla teslim edelim

02 Alternatif ürün ve hizmet paketleri içerisinden, ihtiyaç ve beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayacak seçeneği birlikte belirleyelim. Sözleşme sürecini tamamlayarak, güçlü iş ortaklarımızla talep ettiğiniz her marka ve model aracı hızla ve güvenle teslim edelim.

Filonuzu etkin şekilde yönetelim

03 Araçların teslimatını takiben Burak Rent a Car profesyonelliği ile “operasyonel filo yönetimi” başlığı altındaki tüm hizmetleri, Türkiye genelinde yaygın hizmet ağımız ve üstün kalite standartlarımızla sunalım.

bmw-3-serisi-2017--jet-filo-kiralama

audi-a3-2017 filo kiralama

VA_54c4ae65b9544115ad68edd815715cf6

ren

İLETİŞİM FORMU

Detaylı bilgi için formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır.