Neden Aylık Araç Kiralama

neden-aylik-arac-kiralama

Neden Aylık Araç Kiralama?

Araç kiralamak hem bireysel hem de kurumsal kullanıcılarda oldukça fazla talep edilen bir ihtiyaçtır. Süresi ihtiyaç durumuna göre değişmekle birlikte genel olarak aylık kiralamanın daha çok talep edildiği görülür. Filo kiralama işlemlerimizde bu sürenin daha da uzun olduğu görülmesine karşılık bir sonraki taleplerin ise en çok aylık olduğunu dile getirmek doğru olacaktır. Araç kiralamak temelde kullanıcıyı sayısız sorun ve işlemden kurtarır. Bunun aylık olması halinde ise daha çok fayda ortaya çıkar. Çünkü kullanıcı maliyetten feragat ettiği gibi konfordan da daha uygun rakamlar ile yararlanır.

Aylık Kiralama Avantajları

Aylık olarak araç kiralamanın fazla tercih edilmesinin nedenleri arasında birçok durum sayılabilir.

Bunlar:

  • Daha ekonomik rakamlar sunulur,
  • Aynı aracı kullanmaya devam edersiniz,
  • Masraf, bakım gibi sorunlarınız olmaz,
  • Kaskolu bir araç kullanmanın rahatlığını yaşarsınız,

Bunun gibi nedenlerden dolayı firmamızdan kiralamaların aylık olarak da tercih edildiğini söyleyebiliriz. Aylık araç kiralamalar gün olarak yapacağınız kiralamalardan daha uygun fiyatlarla sunulur. Aylık olması durumunda aynı aracı yani alıştığınız konforu sunmaya devam ediyoruz. Yozgat araç kiralama firmaları arasında bu noktadan başlayarak birçok farklılık yaşatıyoruz.

Maliyet Neden Uygundur?

Özellikle kurumsal firmalar uzun süreli kullanım yapacakları için aylık kiralama seçeneklerine daha çok cazip bakarlar. Ek bir maliyet olmasını istemediklerinden dolayı maliyet konusunda titizdirler. Firma olarak araçların uzun süreli kiralanması durumunda günlük fiyatın 30 ile çarpılmasını sağlamıyoruz. Bu durum günlük kiralama bedeli ödemenizden farklı olmayacaktır. Maliyet artıracağını bildiğimiz için fiyatta %15-20 arasında indirimle aylık rakamları oluşturuyoruz.

KM Sınırlaması

Aracınızın aylık kiralanması halinde yapacağınız kilometre günlük kiraladığınızda kullanmak zorunda kaldığınız paketlerden farklı olarak işler. Bunun nedeni aylık kiralamada daha esnek davranılmasıdır. Yozgat oto kiralama firmaları bu konuda daha az km sınırlamasında bulunurken firmamız sizin ihtiyaçlarınıza göre paketler oluşturur. Bundan dolayı mutlaka memnun kalırsınız.

Nasıl Kiralama Yapılır?

Aylık kiralamalarınız için önceden rezervasyon yapmanız ve filo araçlarımızdan seçmeniz gerekir. Rezervasyonla birlikte araç adınıza ayrılır. Ardından talep ettiğiniz günde ve saatte sorunsuz şekilde teslim alırsınız.

İLETİŞİM FORMU

Detaylı bilgi için formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır.