Satın Alma ve Kiralama Karşılaştırması

Operasyonel filo yönetimi, şirketlerin araç ihtiyaçlarını, öz kaynaklarını kullanmadan ve ayrı bir insan kaynağı yatırımı gerçekleştirmeden profesyonel bir iş ortağı ile çözümlemelerine yönelik avantajlar sunan bir sistemdir.

Satınalma seçeneğinde sadece araç satın alınırken, operasyonel filo yönetiminde kapsamlı bir danışmanlık ve filo yönetimi hizmeti de alınır.

İş modelinize uygun hızlı ve esnek çözüm alternatifleriyle araç sahibi olmanın sadece keyfini sürersiniz.

Operasyonel kiralama ile araç satın almak için büyük yatırımlar yapmak ve filonuzun dertleriyle uğraşmak zorunda değilsiniz. Şirket aracını Burak Rent a Car'dan kiralayanlar, her marka ve model araç seçenekleri içerisinden beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi karşılayacak alternatifleri Burak Rent a Car danışmanlığı ile kolayca belirlerler. Araçlarını teslim aldıkları andan itibaren kapsamlı bir koruma şemsiyesi altına girerek, profesyonel bir operasyonel kiralama hizmetinin ayrıcalıklarını yaşarlar.

Görev tanımımız, sadece kiralamaya konu olan aracı size sunmakla sınırlı değil.

Sunduğumuz hizmetler talep ettiğiniz aracı sunmanın ötesinde, “operasyonel filo yönetimi” başlığı altında hayatınızı kolaylaştıran ve faaliyetlerinize kesintisiz olarak devam edebilmenizi sağlayan kapsamlı bir hizmet paketini de içeriyor.

Biz filonuzu yönetirken, size sadece işinize odaklanmak kalıyor.

mercedes-c-serisi-2017--jet-filo-kiralama

İLETİŞİM FORMU

Detaylı bilgi için formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır.