Sorgun Rent A Car

sorgun-rent-a-car

SORGUN RENT A CAR

Sorgun Rent a car, her segmentten aracın, ihtiyaçlarınıza göre kiralanmasını sağlayarak, sizlere kaliteli hizmetler sunuyor. İster bir günlük ister aylık, ihtiyacınızı belirttiğinizde sizlere önce danışmanlık hizmeti vererek önerilerde bulunuyor. Bu önerileri dikkate alırsanız ve sizin için de mantıklı olursa göterilen aracı kiralamanız sizin için oldukça yararlı olacaktır. Çünkü Sorgun Rent a car, her zaman müşterilerinin memnun bir şekilde hizmet almasını sağlamak için uğraşıyor. Her müşterinin, düşüncesi, isteği ya da ihtiyacı farklı olabiliyor. Kimi müşterimiz kısa süreli kiralama yapmak isterken, kimi müşterimiz de uzun dönemli kiralama yapmak istiyor. Buna göre araç segmenti, yakıt durumu ya da bagaj hacmi gibi durumların belirlenmesi gerekiyor.

Sorgun Rent a car bu gibi durumlarda her zaman müşterisinin yanında yer alarak, tecrübesini konuşturuyor ve ihtiyaca uygun çözümler üretiyor. Yapmanız gereken tek şey, eğer koşulları karşılıyorsanız ehliyetinizi yanınıza alıp araç kiralamaya gitmek. Sizin için en uygun koşullar Sorgun Rent a car tarafından sağlanıyor. Araç kiralamak, kısa süreli kullanımlarda ya da iş için yapıldığında çok daha uygun maliyetleri de beraberinde getiriyor. 2. El araçların pahalılığı ve bakım masrafları yüzünden insanlar kiralamaya odaklanmış durumda. Bu sayede hem daha az para harcayarak hem de diğer maliyetlere katlanmadan ihtiyaçlarını rahatlıkla gideriyor.

ARAÇ KİRALARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Sorgun Rent a car tarafından araç kiralandığı zaman, ehliyetinizin yanınızda olması gerekir. Bunun dışında bazı şartları karşılamanız gerekiyor. Örneğin, ekonomik sınıf araçlarda 21 yaşında olmanız ve en az 2 yıllık ehliyet sahibi olmanız şartı aranıyor. Orta ve üst segment araçlar için bu sınır 25 yaş ve en az 3 yıllık deneyimdir. Eğer büyük araç kiralamak istiyorsanız 28 yaş ve üstü olmanız gerekir. Bu kurallar zamanında araç kiralaya kişilerin ve araç kiralama şirketlerinin başına gelen olaylar yüzünden koyulmuş kurallardır. Yaşanacak herhangi olumsuz bir olay iki tarafa da zarar vereceğinden kurallara uymak yapılacak en doğru işlem olacaktır.

Ayrıca kiralama işlemi sağlanırken sözleşmedeki noktalar eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Ayrıca bir kredi kartı ya da hesap bilgisi verilmelidir. Trafik cezası, park cezası, ya da ücretli otoyol kullanımı gibi durumlarda 6 aya kadar bu bilgiler korunmalı ve gerekli tutar bildirilmelidir. Aracı teslim alırken mutlaka ruhsat, sigorta gibi evrakları kontrol etmelisiniz. Bu belgelerin eksik olması, yolculuk sırasında size sorun çıkaracaktır. Kiralama süreci bittikten sonra aracı sorunsuz ve aldığınız gibi teslim ettiğiniz takdirde sorunsuz bir kiralama süreci de noktalanacaktır.

KİRALANAN ARAÇLARDA KASKO VE SİGORTA ŞARTLARI NELERDİR?

Sorgun Rent a car tarafından kiraladığınız araçlarda, uymanız gereken sigorta şartları mevcuttur. Bu şartlara uymadığınız takdirde cezai yaptırımlar uygulanır. Bu şartları özetleyecek olursak, alkol ve uyuşturucu kullanılması ve bunun tespit edilmesi durumunda sigorta geçerliliğini yitirir ve cezai müeyyide uygulanır. Ayrıca, trafik kurallarına uymadan araç kullandığınız tesipt edilip ceza kesildiğinde bu ceza sizin sorumluluğunuzda olur. Ticari araçlar dışında yük taşımanız ve bunun tespit edilmesi durumunda sigorta geçerliliğini yitirir. Kiraladığınız araç çalınırsa, şirket sizden araç ruhsatı ve anahtarlarını isteyecektir. Kaza durumlarında ise, eğer suç sizdeyse çıkacak olan bedel tarafınıza yansıtılır.

Ayrıca kaza tutanakları ve ilgili belgeleri Sorgun Rent a car firmalarına hızlıca ulaştırmanız gerekir. Tüm sigorta şartları sorunsuz yerine getirildiğinde ve araç kiralama süreci boyunca düzgün bir şekilde kullandıldığında hem kullanıcı hem de kiralam şirketi oldukça memnun bir alışveriş yapmış olacaktır. Süreç sonunda da tüketici aldığı, hizmet sahibi sattığı hizmetten keyif alır ve karşılıklı güven duygusu oluşmuş olur.

İLETİŞİM FORMU

Detaylı bilgi için formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır.