Yozgat Araç Kiralama

Yozgat Araç Kiralama

Yozgat Araç Kiralama

Araç sahibi olmayan kişiler ihtiyaç duydukları durumlarda araç kiralama hizmetinden faydalanırlar. Bu hizmet sayesinde kiraladıkları araçlarla şehir içi veya dışında gitmek istedikleri yerlere gidebilirler.

Günümüzde bu hizmeti veren firmalar vardır. Örneğin Yozgat ilinde yaşayanlar ya da Yozgat’a gelenler Yozgat araç kiralama hizmetlerinden faydalanabilirler. Böylelikle işleri ya da gezileri için uygun vasıta arama derdinden kurtulurlar. Yozgat’ta ve tüm Türkiye’de insanların araç arama derdinden kurtulmaları için bizlerde firma olarak araç kiralama hizmetini veriyoruz. Yozgat’ta bulunan kişiler araçları görüp kiralayabilirken farklı yerlerde bulunan kişilerin de seçimlerine göre araçların onlara ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Kaliteli araçlarımızı kişilerin kullanımına sunuyoruz. Kiralama hizmetini gerçekleştirdikten sonra da müşterilerimiz bizlere ihtiyaç duyduklarında 7/24 müşteri hizmeti veriyoruz ve araçlarla ilgili yaşayabilecekleri sorunlara çözümler üretiyoruz.

Araç Kiralama Şekilleri

Araç kiralama firmaları farklı modellerdeki araçların kişilerin kiralamaları için sunarlar. Kişilerde kişi sayılarına ve bazı kriterlere göre firmanın araçlarından birisini seçerek kiralama işlemini gerçekleştirirler. Araç kiralama günümüzde farklı şekillerde olabilir. Bunlar arasında günlük, haftalık ve aylık araç kiralama şekilleri bulunur. Günü birlik gezi ya da iş için gelenler bir gün ya da birkaç saatlik kullanımlar için günlük araç kiralama hizmetlerinden yararlanırlar. Haftalık ya da aylık kullanımlar için ise haftalık ya da aylık kiralama şekillerini kullanabilirler.

Filo Kiralama

Haftalık ya da aylık bireysel araç kiralama hizmetlerinin yanı sıra filo kiralama hizmeti de bulunur. Örneğin bir şirket tarafından kullanılacak araçlar yıllık ya da birkaç yıllık olarak kiralanabilir. Buna filo kiralama hizmeti denir.

Filo kiralamanın pek çok avantajı vardır. Bunlardan ilki kurum ya da şirket için kullanılacak onlarca alın satın alınmasıyla ortaya çıkacak maddi yükü ortadan kaldırmasıdır. Bir aracı satın almak oldukça pahalı olduğu için kullanılacak araçların kiralanması daha az bir ücret harcanmasına neden olur.

Müşterilerimize kolaylık sağlamak için çıktığımız bu yolda firma olarak şirketlerin araçlara ödeyecekleri yüksek ücretleri azaltmak için Yozgat filo kiralama hizmeti veriyoruz. Firma olarak bireylere ve kurumsal şirketlere araç sayısı fark etmeksizin filo kiralıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını öğrenerek ve araçları tutabilecekleri alana bağlı olarak onlar için en uygun marka ve modeldeki araçları seçiyoruz.

Müşterilerimizin seçimlerimizi onaylamaları durumunda da filo araçlarının teslim edilmesini sağlıyoruz. Böylece kiraladığımız araçları belirledikleri süre boyunca şirket olarak kullanabiliyorlar.

Kiralanabilecek Araç Markaları

Oto kiralama hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişiler profesyonel bir firmayla çalıştıklarında farklı araç marka ve modelleri arasında seçim yapabilirler. Bizler de Yozgat araç kiralama hizmeti kapsamında profesyonel olarak verdiğimiz kiralama hizmetlerinde müşterilerimizin tercih edebilecekleri 2019 ve 2020 model araçlar yer alıyor. Bu araçlardan istediklerini seçerek kiralama yapabiliyorlar.

Firmamızdan kiralanabilecek araç markaları arasında şunlar yer alıyor;

  • Honda Civic
  • Renault Symbol
  • Ford Tourneo Courier
  • Hyundai i-20
  • Opel Astra
  • Fiat Egea
  • Peugeot 301

Bunlar dışında 34 markaya ait farklı 28 model araçla filo kiralama ve araç kiralama hizmeti veriyoruz.

Araçların Bakımı

Uzun süreli kullanım için kiralanan araçların ya da filoların bakımlarının yapılması gerekir. Bu durumda firma olarak Türkiye’nin pek çok yerinde bulunan anlaşmalı servislerimizle araçların bakımlarının yapılmasını sağlıyoruz. Yaşanan arızaların onarımını anlaşmalı olduğumuz servisler gerçekleştirerek kiralama hizmeti verdiğimiz kişilerin araçlarını sorunsuz kullanmasını sağlıyorlar. Araçların hasar alması durumunda yine anlaşmalı servislerle hasarın giderilmesini sağlıyoruz. Bu arada araçların kullanılamama durumuna karşılık firma olarak yedek araç hizmeti veriyoruz. Böylece kişiler kiraladıkları araç hasar alsa bile aldıkları hizmetten yararlanmaya devam edebiliyorlar.

İLETİŞİM FORMU

Detaylı bilgi için formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır.