Yozgat Araç Kiralama Firmaları

yozgat-arac-kiralama-firmalari

YOZGAT ARAÇ KİRALAMA FİRMALARI

Yozgat araç kiralama firmaları, Yozgat ili ve çevresinde ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet veren firmalar, ister tatile gitmeniz, ister özel günlerde kullanmanız için araçlarını sizlerin kullanımına sunuyor. Modeli, markası, yakıt tipi ve günlük kiralama ücretlerine göre elindeki araçları sınıflandıran Yozgat araç kiralama firmaları, istediğiniz seçeneğe göre size hizmet sunuyor.

Öncelikle gitmek istediğiniz lokasyon, varsa taşımak istediğiniz yük, vites seçeneği ve sürüş rahatlığınız sorgulanarak size uygun araç tipi belirleniyor. Ekonomik araçlar genelde daha az yakan daha küçük ve uygun kiralama fiyatlı araçlar olarak ön plana çıkıyor. Lüks araçlar da günlük kiralama fiyatı daha yüksek olan, daha çok yakan gösteriş açısından oldukça güzel araçlar olarak göze çarpıyor.

Eğer amacınız sadece bir lokasyona gitmekse ve çok para harcamak istemiyorsanız ekonomik sınıflı araçları kullanmanız mantıklıdır. Ancak, bir davet veya özel bir günde gözlerin size dönmesini istiyorsanız ya da kiraladığınız aracı gelin aracı yapmak istiyorsanız lüks araç kiralamanız sizin için iyi olacaktır. İhityacınıza göre en uygun araçları seçip Yozgat araç kiralama firmalarından kiralayabilirsiniz.

NEDEN ARAÇ KİRALAMA YAPILIR?

Yozgat araç kiralama firmaları, araç kiralamanız için size gereken kolaylıkları sağlayarak, öz sermayenizi araç almadan kullanmamanızı sağlar, dolayısıyla ciddi paralar ödemenizi önler. Ticaret hacmi olarak bakıldığında, araç kiralamak araç satın almaktan çok daha karlıdır. Ayrıca araç kiraladığınızda sigorta, vergilendirme veya hasar tamirleri gibi ekstra masraflar ortadan kalkmış olur. Hem kurumsal hem de bireysel anlamda yapılan araç kiralamaları şirketlere ve kişilere farklı avantajlar sağlar.

Şirketler araç kiraladığı zaman kira bedelini aylık gider olarak gösterebilir ve araç alma gibi büyük bir maliyete katlanmazlar. Ayrıca sigortalar, MTV ya da bakım ve kazalarda oluşabilecek arızalar için harcanacak tutarlar gibi giderlerin araç kiralama firmaları tarafından karşılanması şirketler için büyük kolaylıklar sağlar. Bireysel araç kiralamada ise her zaman kullanılmayan aracınız için katlandığınız maliyet ya da ödeyeceğiniz kredi taksitleri yerine, sadece ihtiyacınız olduğunda araç kiralayarak tek seferlik ücretler ödersiniz.

Ayrıca bireysel araç kiraladığınızda istediğiniz şekilde farklı araçları da kullanabilirsiniz. Yozgat araç kiralama firmaları sayesinde birçok farklı aracı istediğiniz zaman dilimlerinde kiralayarak hem ulaşımınızı sağlar hem de farklı araçları kullanma keyfine varırsınız.

ARAÇ KİRALAMA ŞARTLARI NELERDİR?

Yozgat araç kiralama firmaları tarafından gerekli araç kiralama şartlarına bakarak araç kiralama yapmak uygun olacaktır. Eğer gerekl şartlar sağlanamazsa araç kiralama yapamazsınız, Buna göre, Yozgat araç kiralama firmalarından yağacağınız işlemlerde, ekonomik sınıflar için 21, orta sınıf araçlar için 25, lüks ve büyük sınıf araçlar için 28 yaş şartı bulunuyor. Bu koşullara uymanız gerekir.

Aynı zamanda, ekonomik ve orta sınıf araçlar için en az 2 yıl, lüks araçlar için de en az 3 yıl ehliyet zorunluluğu bulunuyor. Sözleşmeyi doldururken, sürücü bilgileri kısmını eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. Araç kiralama zamanı en düşük 1 gün üzerinden ücretlendirilir. Yani 2 saatlik bir işiniz olsa bile 1 günlük ücret ödersiniz. Araç kiralandıktan sonra teslim tarihinde teslim edilmezse ek ücret alınır. Belirlenen kilometre sınır aşılırsa, bunun için ek bir ücretlendirme yapılır. Yozgat araç kiralama firmalarında işlem yaptığınızda öncelikle depozito ücreti yatırmanız gerekir.

Aracı sorunsuz şekilde teslim edince yatırdığınız depozitoyu geri alabilirsiniz. Kullandığınız ücretli otoyollardan geçtiğinizde bu geçişleri not etmeli ve dönünce tutarı ödemelisiniz. Ayrıca aracı teslim alırken aldığınız yakıt seviyesini kontrol ederek, teslim ederken aynı seviyede aracı teslim etmelisiniz.

İLETİŞİM FORMU

Detaylı bilgi için formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır.