Yozgat Filo Kiralama

Yozgat Filo Kiralama

Yozgat Filo Kiralama

Yozgat filo kiralama işletmesi olarak alanımızda 2016 yılından beri verdiğimiz hizmetlerle tanınıyoruz. Dört yıl gibi kısa bir sürede, sektörümüzde tanınan ve bilinen bir işletme olmayı başardığımız şirketimizde, güvenilir hizmet anlayışını ve sürdürülebilir araç kiralama anlayışını benimsiyoruz. İşletmemiz, müşterilerine verdiği sözü tutma sorumluluğuna sahiptir. Bu nedenle en uygun fiyatlı araçların şirketinize filo olarak gönderilmesi, devamında takibinin ve bakımının yapılması da yine etkin yönetim anlayışımız ve kaliteli hizmet garantimizdir.

Bireysel ya da Kurumsal Filo Kiralama

Müşteri memnuniyetine her zaman önem verdiğimiz şirketimizde, ister bireysel ister kurumsal olarak araç kiralamanızı sağlıyoruz. Geniş araç seçeneklerimiz, sizlere en iyi hizmeti vermek ve araçlarımızdan memnun kalmanızı sağlamak yönünde geliştirilmektedir. Müşterilerimize sadece araç kiralamıyor, onların bu hizmetimizden en üst düzeyde faydalanması için artı değer yaratıyoruz. Tüm süreç boyunca yanında olduğumuz müşterilerimize, ek hizmetlerimizle destekliyor ve araçların bakımları konusunda da yardımcı oluyoruz.

Tüm müşterilerimize, güven aşılamak birinci prensibimiz, kaliteli hizmet sunmak ikinci prensibimiz, uygun fiyat sunmak üçüncü prensibimizdir. Bizler bu güven-kalite-uygun fiyat üçgeninde hizmet vererek, bölgemizde en çok tercih edilen işletme olmaktayız. Araçlarımızı 34 farklı markadan 28 farklı model olarak çeşitlendirerek işletmenizin dilediği ve ihtiyacı olan aracı kolayca bulmasını sağlıyoruz.

Teknoloji Odaklılık

Hizmetlerimizi teknoloji yönünde geliştirerek, bizlere her zaman ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Teknolojiyi yakından takip ediyor, sizlere ne kadar kolaylık sağlayabileceğimizi her zaman gündemimizde tutuyoruz. Site üzerinden iletişim formu aracılığıyla bizlerle iletişime geçmeniz, son derece önemli bir adımdır. En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayarak, hizmetlerimizden faydalanmanıza ön ayak oluyoruz. Bunun yanında sürekli aktif olan müşteri danışma hattımız, sizlere dilediğiniz konularda en kısa sürede çözüm bulmak için çalışmaktadır.

Yozgat filo kiralama hizmetlerimizi sürdürürken, araç parkımızın geniş bir seçeneğe sahip olmasını oldukça önemsiyoruz. Güvenilir ve kaliteli hizmetlerimizi, dünya devi araç firmalarıyla taçlandırarak sizlere sunuyoruz. Müşterilerimizin aradığı konforu sağlayan araçlara, işletmemiz vasıtasıyla ulaşmasını sağlıyoruz.

Filo Kiralarken Avantajlı Hizmetler

Yozgat filo kiralama alanında hizmetleri devam eden şirketimizden araç kiralamanın ve filo kiralamanın avantajları oldukça büyüktür. Şirket olarak sizlerin her zaman memnun olmasını hedeflediğimiz için hizmetlerimizi müşteri odaklı şekillendiriyoruz. İster kurumsal işletme ister bireysel işletme olun, sizlere filo kiralama hizmetlerimizin avantajlarını sunuyoruz.

İşletmemizden kiralayacağınız filolarımızda verdiğimiz hizmetler:

 • Sınırsız araç ve model seçim imkanı,
 • Danışmanlık hizmetleri
 • İl bazlı plakaya sahip araçlar,
 • Online müşteri hizmetleri,
 • Araçların düzenli bakım ve tamiri,
 • Araç hasar yönetimi,
 • Yedek araç temini,
 • Araç transfer hizmeti

Tüm bu hizmetlerimizin yanında araçlarınızın OGS/HGS hizmetlerini sağlıyor, geçiş işlemlerinde kullanılacak etiketlerin teminine yardımcı oluyoruz. Ülkemizin neresinde olursanız olun, 300’den fazla lastik değişim noktamızdan hizmet alabileceksiniz. Güvenli sürüş eğitimi vereceğimiz personeliniz, araçları en iyi şekilde tasarruflu nasıl kullanacağını da öğrenerek işletmenize katkı sağlayacaktır.

Filo Kiralarken İzleyeceğimiz Rotamız

Filo kiralamaya karar verdiğiniz işletmemiz, sizlere farklı alanlarda hizmetler sağlayacaktır. Bu hizmetlerden önce gerçekleştirilecek belirleme aşaması çok önemlidir. Kiralanacak araç türünün ve amacının belirlenmesi müşteri memnuniyetini etkilemektedir.

Şirketimizden alınan filo kiralama hizmeti aşamaları:

 • İhtiyacınıza yönelik paketlerin sunulması,
 • En uygun araç türüne karar verilmesi,
 • Etkin filo yönetimi

Filonuzu ihtiyaç duyulan araba sayısına ve modeline göre bizlere bildirmeniz halinde, sizlere en uygun olacak araçların teminini sağlayabiliyoruz. Bunun yanında işletmenize otopark sorunu yapmayacak araç adedinin seçimine de özen gösteriyoruz. Dilediğiniz araçlarınızın özel plaklarla sunulmasını istiyorsanız, bizlere bildirmeniz halinde bu isteğinizi de gerçekleştirerek teslim ediyoruz.

İLETİŞİM FORMU

Detaylı bilgi için formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır.