Yozgat Rent A Car

yozgat-rent-a-car

YOZGAT RENT A CAR

Yozgat Rent a car hizmetleri, araç ile halletmesi gereken işleri olan, farklı bir lokasyona seyahat etmesi gereken ya da özel bir gün için kullanması adına aracı olmayan ya da parası olup araç almak isteyen herkese yıllardır kaliteli ve güvenli hizmet veriyor. Son yıllarda sıfır araç azlığından kaynaklı ikinci el araç fiyatlarının ciddi derecede artmasıyla insanlar biraz duraksadılar. Araç ile çok fazla işi olmayan kişiiler tatile ya da farklı amaçlarla gittikleri seyahatler için günlük ya da haftalık olarak araç kiralıyor. Bu sayede tek seferde bir maliyete katlanmış oluyor. Ancak bu kişi bir araç sahibi olsaydı, ciddi paralar ödeyerek bir araç satın alacak, belki bu maliyete katlanmak için kredi kullanmak durumunda kalacaktı.

Ayrıca aracın, vergi, sigorta, bakım ve vize gibi masraflarını da ödemek zorunda kalacaktı. Eğer bu aracı çok fazla kullanmıyorsa neredeyse her ay aracı için de bir gider kalemi oluşturmuş olacaktı. Ancak Yozgat Rent a car sayesinde sadece işini görmek için araç kiralayan kişiler büyük maliyetlere katlanmadan işlerini halledebiliyor.

ARAÇ KİRALAMADAN ÖNCE YAPILMASI GEREKENLER

Yozgat Rent a car hizmeti sayesinde kiraladığınız günlük, haftalık ya da aylık araçlarla her türlü seyahat, iş ya da özel günler gibi durumlarda ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz. Ancak araç kiralamadan önce yapmanız gerekenleri belirler ve ona göre bir araç kiralarsanız, araçla yaptığınız işten oldukça memnun kalırsınız. Yani, aracı öncelikle ne için kiralayacağınızı belirlemeniz gerekiyor.

Örneğin, ailenizle bir seyahate gideceksiniz ve Yozgat Rent a car’dan araç kiralayacaksınız. 3 kişinin sığabileceği ve rahat yolduluk edeceği aynı zamanda bagaj hacmi büyük bir araç kiralamanız keyifli bir yolculuk ve tatil geçirmenizi sağlar. Ya da şehiriçinde araçla halletmeniz gereken işler var ve araç kiralamanız gerekiyor. Aracınızı şehiriçinde az yakan daha küçük seçerseniz, işlerinizi çok daha kolay halledebilirsiniz. Belki eviniz ara ve dar sokakların olduğu bir yerde kalıyor.

Yozgat Rent a car’da her segmentten araç bulunduu için hatchback araçlar kiralayarak rahat edebilirsiniz. Aracı ne için kiralayacağınıza karar verdikten sonra buna uygun bir bütçe belirlerseniz işiniz çok daha kolay olacaktır. Ayrıca kiralama esnasında aracın herhangi bir çiziği ya da deforme olmuş bir yerinin var olup olmadığını kontrol ederek göstermelisiniz. Sigorta ya da bakım gibi kontrolleri de yapmanız, aracı kullandığınız sürece sorun yaşamamanızı sağlayacaktır.

FİLO KİRALAMANIN AVANTAJLARI

Şirketler ya da fazla sayıda araç kullanan işletmeler, tek seferde 10 ya da daha fazla araç satın almanın ciddi maliyetine katlanmak istemedikleri, kazandıkları parayı farklı yatırımlarda kullanmak için ayırdıkları ve her bir aracın birden fazla sorunuyla ilgilenmek istemekedikleri için filo kiralama yöntemini seçerler.

Yozgat Rent a car tarafından sağlanan filo kiralama yönteminde alıcı şirket istediği kadar araç yaptığı 2 ya da daha uzun süreli sözleşmeler sonucunda, kullandığı araçlar için aylık ücret dışında hiçbir maliyete katlanmazlar. Çünkü aylık ücretin içinde sigorta masrafları da mevcuttur ve Yozgat Rent a car bu maliyetleri belirleyerek bir fiyat çıkarır. Aylık tutarları ödeyen şirket ya da işletme araçların, bakım, vize, kaza ya da arızalarıyla hiçbir şekilde ilgilenmek durumunda kalmaz.

Yozgat Rent a car’ın yönlendirdiği servislerde tüm işlemler gerçekleştirilir. Mantık olarak hiçbir şey yapmadan araç kullanmak ve aylık bir tutar ödemek neredeyse her şirket için mantıklı olduğundan bu yolu seçmek her zaman daha caziptir.

İLETİŞİM FORMU

Detaylı bilgi için formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır.