12

Yozgat Filo Kiralama

Yozgat filo kiralama sektörünün öncü markası Burak Rent a Car, uzun yıllara dayanan sektör deneyimi, güçlü finansal yapısı, Türkiye’nin tüm bölgelerini kapsayan yaygın hizmet ağı ve profesyonel kadrosu ile hızlı ve güvenilir hizmetler sunar. Burak Rent a Car'ın müşterileri, araç kiralama hizmetiyle sınırlı kalmayarak; kapsamlı ve profesyonel bir filo yönetimi hizmeti de alırlar. Müşteri istek ve ihtiyaçlarının analiziyle başlayan operasyonel filo yönetimi sürecinde, Burak Rent a Car farklı sektörlerde yer alan kuruluşların iş modellerine en uygun çözüm alternatiflerini geliştirerek koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle fark yaratır.

Burak Rent a Car, Yozgat filo kiralama konusunda, KOBİ’lerden kurumsal işletmelere kadar her ölçekte firmaya ve bireysel müşterilere, kiralama talebi kaç araç için olursa olsun, Türkiye’de satılan her marka ve model binek araçlarla geniş kapsamlı operasyonel filo kiralama hizmetleri sunar.

HİZMETLERİMİZ

İl Bazlı Plaka Seçim İmkanı

il-bazli-plaka-secimi

Burak Rent a Car, müşterilerinin her kilometrelerinde güvenle yolculuk etmelerini sağlamak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Geçtiğimiz aylarda uygulanmaya başlayan il bazlı plaka seçimi hizmetine yeni iller eklendi. Adana, Ankara, Bursa, İstanbul ve İzmir illerine Antalya, Kayseri, Kocaeli ve Konya da eklendi. Bu illerde yaşayanlar kiraladıkları araçta kendi illerinin plaka numaralarını kullanabilecekler.

Not: Bu uygulama yeni sipariş edilecek araçlarda talep edilmesi durumunda geçerlidir.

Sınırsız Seçim İmkanı

sinirsiz-secim-imkani

Burak Rent a Car, farklı marka ve model araçlardan oluşan güçlü filosu ile size geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi içerisinden, beklenti ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak alternatifleri sunar. Son 3 yıl içerisinde istikrarlı yatırımlarına devam ederek filosunu çeşitlendirmekte ve hizmet ağını sürekli olarak geliştirmektedir.
Burak Rent a Car, size 34 farklı markanın 28 farklı modeli içerisinden geniş bir seçim imkanı sunar

Profesyonel Danışmanlık Hizmeti

profesyonel-danismanlik-hizmeti

Araç tercihi aşamasında segment, marka ve model seçenekleri ilgili müşterilerini kapsamlı bir şekilde bilgilendiren uzman Rent a Car kadrosu, iş modelinizin detaylarını değerlendirerek size en uygun operasyonel filo yönetimi hizmet paketlerini oluşturur.
Burak Rent a Car profesyonellerinin sağladığı danışmanlık hizmetleri ile beklenti ve ihtiyaçlarınızı en üst seviyede karşılayacak ürün ve hizmet paketi alternatifleri size sunulur..

7/24 Burak Rent a Car Müşteri Hizmetleri

7-24

Hasar bildirimi ve acil durumlarda +90 532 793 0270 numaralı Burak Rent a Car'ın Müşteri Hizmetleri'ni 7 gün 24 saat kesintisiz olarak arayarak, çekme, kurtarma, seyahate devam, gerektiğinde konaklama gibi geniş kapsamlı bir hizmet yelpazesinden yararlanabilirsiniz.

Periyodik Bakım ve Onarım Hizmeti

periyodik-bakim

Tüm Türkiye’yi kapsayan 1.400 adet anlaşmalı servis noktası ile Burak Rent a Car, size yaygın bir coğrafyada, koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle, yüksek kalite standartlarında güvenilir ve hızlı hizmetler sunar.

Hasar Yönetimi

hasar-yonetimi

Operasyonel filo yönetimi hizmeti aldığınız araçların hasar yönetimi, Burak Rent a Car’nin Türkiye genelinde tüm bölgeleri kapsayan anlaşmalı servis ağı ve uzman ekibi tarafından hızla ve güvenle gerçekleştirilir.
Son teknolojiye sahip sistemleri ve gelişmiş alt yapısı ile kendi yazılımları üzerinden servis noktalarıyla online/real time bağlantı sağlayan Burak Rent a Car, tüm işlemleri etkin ve zamanında takip ederek yüksek kalite standartlarında hizmetler sunar.

Yedek Araç Hizmeti

yedek-arac

Burak Rent a Car’in profesyonel filo yönetimi anlayışı, her durumda işinize kesintisiz olarak devam edebilmenizi sağlar. Türkiye genelinde aracınız ile ilgili herhangi bir nedenle yola devam edemediğiniz durumda, yaygın hizmet ağı ile Burak Rent a Car ihtiyacınıza en uygun aracı size hızla ve güvenle sunar.

Araç Transferi Hizmeti

arac-transferi

Burak Rent a Car’nin Yozgat genelinde sahip olduğu araç transferi ağı ve güçlü iş ortaklıkları sayesinde, sözleşme kapsamınıza dahil olması durumunda operasyonel kiralama yaptığınız araçları talep ettiğiniz lokasyonlarda teslim alabileceğiniz gibi size özel avantajlı bedeller karşılığında yaz tatili vb durumlarda da siz ulaşımınızı farklı bir yol ile sağlarken aracınız gittiğiniz yere transfer edilerek kullanımınıza sunulur.

Lastik Yönetim Hizmeti

lastik-yonetimi

Türkiye genelinde 300 adedi aşkın anlaşmalı lastik servisi ile hizmet sunan Burak Rent a Car, lastik tedarik, değişim ve saklama hizmetleri ile hayatınızı kolaylaştıran hizmetler sunar. Burak Rent a Car, üretici markaların belirlediği teknik özelliklere uygun olarak sektörde önde gelen markaların lastiklerini tercih eder.

OGS / HGS Yönetimi

ogs-hgs

Burak Rent a Car, tercih etmeniz durumunda HGS/OGS Yönetimi hizmetleri sunarak, araçlarınız için cihaz ve etiketlerin tedarik edilmesi ile ilgili bürokratik ve operasyonel süreçleri uzman ekibiyle sizin adınıza gerçekleştirir ve kolayca bu hizmetlerden yararlanmanızı sağlar.

Raporlama Hizmeti

raporlama

Filo Raporlama Hizmetimiz sayesinde, filonuzla ilgili ayrıntılı bilgileri hızla ve zahmetsizce inceleyebilirsiniz. Filonuzdaki araç sayısı, marka dağılımları, teknik özellikleri, servis kayıtları, trafik para cezası kayıtları gibi ihtiyaç duyabileceğiniz birçok veriye kolaylıkla erişerek, filonuzun etkin şekilde yönetimini ve giderlerinizin kontrolünü sağlarsınız.

Güvenli Sürüş Eğitimleri

guvenli-surus

Ülkemizin en önemli problemlerinden biri olan trafik ortamında yaşanan kayıpların minimize edilmesi amacıyla, Burak Rent a Car, profesyonel iş ortakları ile güvenli ve ekonomik araç kullanma tekniklerini teorik ve pratik uygulamalarla aktarmak üzere güvenli sürüş eğitimi hizmetleri sunmaktadır.

Güvenli sürüş eğitimleri ile çalışanlarınızın trafik bilinci artırılırken, kişisel sürüş becerilerini geliştirmek, doğru sürüş alışkanlıkları kazandırmak, olası kazalara karşı alınabilecek önlemleri aktarmak, trafik ortamındaki tutum, davranış ve risk algısı, olumsuz hava ve yol koşullarında karşılaşılabilecek olası kontrol kayıplarının üstesinden gelebilecekleri teknikleri öğretmek gibi konularda uzman eğitmenler tarafından eğitimler verilmektedir.

İLETİŞİM FORMU

Detaylı bilgi için formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır.